Biorezonans magnetyczny – badanie

Zapraszamy na badanie – biorezonans magnetyczny, całego organizmu przy pomocy najnowocześniejszego urządzenia Mezator M1.

Badanie polega na badaniu struktur tkanek, narządów, komórek oraz całych układów w organizmie pacjenta. W czasie badania, wyposażony w bioinduktory Mezator, przesyła do komputera informacje o stanie zdrowia pacjenta. Mezator na podstawie fal elektromagnetycznych badanych narządów, przetwarza je i wyświetla na ekranie komputera. Dzięki temu, możemy przeprowadzić dokładną analizę zdrowia pacjenta, postawić konkretną diagnozę oraz dobrać odpowiedni sposób leczenia.

Mezator jest w stanie wykryć stan chorobowy konkretnego organu jak również określić jego przyczynę. Posiada również funkcję regeneracji chorych narządów. Co więcej, Mezator wskazuje nie tylko obecny stan zdrowia, ale również wskazuje ocenę zagrożeń dla zdrowia konkretnej osoby, o ile ta nie zmieni stylu życia, w przeciągu 3-5 lat.

Badanie Mezatorem wykrywa alergię, poziom hormonów, wirusy, bakterie, pasożyty, grzyby czy infekcje aż z 95-97% skutecznością. Jest to jeden z najlepszych wskaźników na rynku urządzeń medycznych.

Biorezonansowe urządzenie diagnostyczne Mezator pomaga w zdiagnozowaniu 120 000 zestawów substancji (wzorów częstotliwości, patogenów, ziół, suplementów, skanów organów), różnych dolegliwości i nieprawidłowości, a także obserwacji sytuacji w czasie rzeczywistym za pomocą wizualizacji.

Analiza stanu jednego narządu tym urządzeniem trwa 1 – 2 sekundy, dzięki czemu w krótkim czasie możliwe jest postawienie diagnozy, zaś szybka diagnoza umożliwia szybkie wyleczenie lub zapobieganie rozprzestrzenianiu się dolegliwości.

Urządzenie Mezator wyposażone jest w bazę danych leków, 916 suplementów, 1498 leków homeopatycznych, 967 leków farmaceutycznych (alopatia), 3381 łącznie wszystkich preparatów i częstotliwości do replintu, 688 jednostek chorobowych, 877 raportów dotyczących organów, 120 000 możliwych testów do wykonania. Urządzenia starszego typu, nie posiadają takiej możliwości. Mezator jest również w stanie sprawdzić skuteczność działania dobranego leku, na konkretnego pacjenta.

Dobór odpowiednich terapii opiera się o leki z grupy farmaceutyków, leków homeopatycznych, ziół, nutraceutyków, parafarmaceutyków, a także suplementów diety.

Ważną funkcją urządzenia jest analiza pokarmów i ich wpływu na organizm, co pozwala na wykrycie nietolerancji pokarmowych czy alergii oraz dobór odpowiedniej diety dla pacjenta.

Ten analizator bioreznonansu magnetycznego posiada funkcję regeneracji chorych narządów, a jego zakres częstotliwości mieści się w przedziale 5,45 – 5,51 GHz. Podobnie jak w pozostałych urządzeniach również jest możliwa METATERAPIA (funkcja autoterapii i regeneracji poszczególnych narządów).

Mezator umożliwia replikację leków na nośniki typu woda, spirytus, glukoza i parafina. Najbardziej innowacyjną funkcjonalnością urządzenia jest możliwość przeprowadzenia bezinwazyjnego badania krwi. W porównaniu z urządzeniem Diakom, skaner analityczno-pomiarowy Mezator posiada również litoterapię i dodatkowo czakroterapię.

Uwaga! Badanie możliwe jest u dzieci, które skończyły 6 lat, wiąże się to z umiejętnością koncentracji u dziecka.

Zapraszamy na kompleksową diagnozę połączoną z konsultacją lekarską.

Zalecenia przed badaniem:

  • Minimum 24h przed badaniem, nie spożywamy alkoholu, nie bierzemy lekarstw czy suplementów diety. Należy wcześniej się skonsultować z lekarzem prowadzącym, czy odstawienie leków na dobę nie spowoduje pogorszenia stanu zdrowia.
  • W dniu badania nie pijemy kawy, coli ani innych napojów energetycznych, zawierających kofeinę. Ograniczamy również palenie. Pijemy możliwie dużo wody.
  • Na 2,5h godziny przed badaniem, nie powinno się nić jeść, dozwolone jest jedynie picie wody. W tym okresie warto unikać wysiłku fizycznego oraz innych aktywności prowadzących do pobudzenia organizmu.
  • Bezpośrednio przed badaniem należy zdjąć wszelką biżuterię oraz odłożyć telefon.

Badanie wraz z konsultacją trwa około 60 min. Koszt badania: 160 zł.

Konieczna rezerwacja telefoniczna: 783 369 140