O Tiens/Tianshi

Międzynarodowa korporacja TIANSHI (znana w Europie pod nazwą TIENS) działa w Polsce od 2005 roku.

 

Ze wszystkich bogactw dostępnych na świecie zdrowie jest najcenniejsze. Dobra kondycja fizyczna jest niezbędnym warunkiem żeby efektywnie zarabiać pieniądze, nawiązywać i podtrzymywać kontakty międzyludzkie i cieszyć się życiem.

Ludzkie życie i jego wartość jest tym, co cenimy najwyżej. Dlatego zajmujemy się produkcją preparatów, które poprawia jakość życia oraz wzmocnią zdrowie człowieka.  Wierzymy, że natura jest źródłem największej mądrości i    pozwala na dotarcie do przyczyn choroby, a nie tylko łagodzenia jej objawów. Każdy chce być zdrowy, a zatem  szczęśliwy i dlatego jesteśmy przekonani, że nasz wybór jest  słuszny.                                                                       

Korporacja Tianshi

        Rozpoczęliśmy swoją działalność na chińskim rynku w 1995 roku. Jesteśmy jedną z największych międzynarodowych korporacji  na świecie, działających w wielu wymiarach: od wytwarzania preparatów ochrony zdrowia, prowadzenia badań naukowych z użyciem zaawansowanych technologii, poprzez działanie na rynku nieruchomości, oświaty, handlu i transportu kończąc.

        Główna siedziba Korporacji znajduje się w Chinach, w Pekinie, w centrum biznesowym Hendersen. Baza przemysłowa usytuowana jest w Strefie Nowych Wysokich Technologii Ucin (miasto Tjandzin). Zakłady produkcyjne zajmują powierzchnię 260 tys. metrów sześciennych, natomiast aktywa Korporacji wyceniane są na 160 milionów dolarów. Według szacunkowych obliczeń obroty   Korporacji w roku 2002 wynosiły ok. 3 miliardów dolarów.Korporacja, która rozpoczynała swoją działalność z kapitałem 2,4 miliona dolarów, szybko stała się dynamicznie rozwijającą się grupą o międzynarodowym zasięgu z grupą konsultantów licząca 3,5 mln ludzi, co jest imponującym wynikiem w branży marketingu sieciowego.  

       W oparciu o tradycyjne receptury chińskie, gromadzone przez 5000 lat, uczeni opracowali dodatki do żywności wykonane na bazie nowoczesnych technologii oraz wykorzystując osiągnięcia z bioinżynierii i inżynierii genetycznej. Preparaty, produkowane z roślin, grzybów, korzeni i minerałów pochodzące z ekologicznie czystych terenów Tybetu, mają szerokie spektrum działania. Oczyszczają, uzupełniają, regenerują, usuwają przyczyny oraz leczą nawet trudno wyleczalne choroby. Mają właściwości obniżające poziom lipidów we krwi, powstrzymujące procesy starzenia oraz rozwój chorób nowotworowych, optymalizujące pracę jelit, podwyższające immunologie organizmu oraz regulujące pracę szeregu organów wewnętrznych.

        Wykorzystując najnowsze linie produkcyjne i technologiczne stworzyliśmy rygorystyczny system kontroli jakości wyrobów. Nasze preparaty posiadają atesty krajów Unii Europejskiej, międzynarodowe standardy jakości ISO-9002 oraz amerykańskie atesty FDA. Korporacja idzie z duchem czasu, wdrażając nowe rozwiązania w oparciu o współpracę z chińskimi, zagranicznymi instytutami naukowo-badawczymi oraz Akademią Nauk Chińskiej Republiki Ludowej.Tianshi wzięło udział w państwowym programie 863 i otrzymała wyłączne prawo do wykorzystywania wyników z zakresu leczenia genetycznego, produkcji najnowszego lekarstwa Czan-le-Kan (zaliczanego do lekarstw pierwszej kategorii) oraz korzystania z rezultatów badań dotyczących czterech rodzajów lekarstw drugiej i trzeciej kategorii wykonanych wg receptur tradycyjnej farmaceutyki chińskiej. Przeznaczyliśmy 75 milionów dolarów oraz 23 hektarów gruntu w celu lepszego rozwoju Korporacji.

     Dziś w 2016 roku Korporacja Tianshi to tysiące sklepów sprzedających preparaty w Chinach, filie i  przedstawicielstwa w ponad 180  krajach świata oraz około 30 milionów konsultantów na wszystkich kontynentach! Szczególnie aktywnie rozwijamy się w takich krajach jak Stany Zjednoczone, Rosja, Niemcy, Włochy, Indonezja, Kanada, RPA, Francja, Finlandia. Sieciowy Marketing Tianshi ma zasięg globalny.W celu stworzenia szerokiej sieci zaopatrzeniowej otworzyliśmy bazy produkcyjne w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, Hiszpanii oraz Niemczech. W najbliższym czasie planujemy poszerzyć te bazy o takie kraje jak Brazylia, Filipiny, Malezja, Anglia, Japonia i wiele innych.

 MISJA TIENS – dostarczać najwyższej jakości produkty, edukować i pomagać klientom poprzez podnoszenie jakości ich życia oraz przyczynianie się do rozwoju harmonijnego międzynarodowego społeczeństwa.

 WIZJA TIENS – być awangardą globalnego przemysłu sprzedaży bezpośredniej.