Olej czosnkowy

Olej czosnkowy

  (Garlic oil)

3 kapsułki olejku czosnkowego odpowiadają 10 główkom czosnku !

Działanie antybakteryjne. Czosnek jest popularnym produktem używanym przez ludzi w celach profilaktycznych jako naturalny produkt   o wyraźnym działaniu antybakteryjnym. Stosowany jest również w profilaktyce chorób serca i naczyń. Zapobiega rozwojowi chorób nowotworowych.Olejek czosnkowy w kapsułkach jest całkowicie pozbawiony zapachu i stanowi wspaniały, skuteczny środek leczniczy.

Od 5 tysięcy lat czosnek jest używany przez ludzi w celach profilaktycznych jako naturalny produkt o wyraźnym działaniu antybakteryjnym a także chroniący serce. Badania przeprowadzone w ostatnich latach dowiodły, że ilość leczniczych składników zawartych w czosnku jest 500 razy mniejsza od ilości leczniczych składników zawartych w skoncentrowanym oleju czosnkowym. Uczeni za pomocą najnowszych technologii opracowali ekstrakt z czosnku (olej czosnkowy), który nie posiada nieprzyjemnego zapachu i stanowi wspaniały, skuteczny środek leczniczy.
Olejek czosnkowy zwalcza chorobotwórczą florę jelit, prątki gruźlicy, pałeczki duru brzusznego, różne odmiany pasożytów. Zapobiega powstawaniu nadmiaru cholesterolu we krwi. Ponadto olejek czosnkowy jest szczególnie bogaty w selen i karoten, które hamują rozrost i rozwój komórek rakowych.          

Skład: Olejek czosnkowy w kapsułkach z żelatyny.

Wskazania: działa wspomagająco i profilaktycznie:

  • jako środek antybakteryjny, zapobieganie pasożytom.
  • w profilaktyce chorób serca i naczyń
  • bóle gardła
  • niedoczynność tarczycy
  • żylaki i zapalenie żył
  • profilaktycznie do zapobiegania przeziębieniom

Dawkowanie: po 1-2 kapsułki 2- 3 razy dziennie, 30 minut przed posiłkiem

Opakowanie: 60 kapsułek