Tiens Flexi Zdrowe Stawy

Tiens Flexi – Aktywny styl życia

Preparat na stawy. Doskonałe mocne i sprawne stawy.    

FLEXI (z glukozaminą i wyciągiem z agaricusa)  wspomaga  funkcjonowanie stawów. Zapewnia elastyczność i zdrowie stawów, pomaga zachować aktywność fizyczną w każdym wieku, pomaga odzyskać sprężystość stawów, zabezpiecza stawy i zapewnia im właściwe „smarowanie”, przeciwdziała niekorzystnym zmianom w stawach i następstwom związanym z ich nadmiernym obciążeniem i wiekiem, wykazuje działanie przeciwzapalne.

Skład: glukozamina (pochodzenia roślinnego); chondroityna (pochodząca z ryb morskich);kwas hialuronowy; wyciąg z agaricusa (pieczarki blazei); kurkuma; czarci pazur.

Wyciag z agaricusa – zawiera potas, fosfór,magnez, żelazo, wapń. Wykazuje właściwości pozwalające na remineralizację kości i stawów a także silne działanie przeciwzapalne.

Czarci pazur –  roślina ta bogata jest w związki aktywne, jak flawonoidy, kwas fenolowy, harpagozyd i beta-sitosterol. Posiada niezwykle silne właściwości przeciwzapalne. Ma korzystny wpływ na stawy, więzadła i ścięgna.

Kurkuma (ostryż -zwany też szafranem indyjskim) – posiada silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne.

Glukozamina i chondroityna – stanowią strukturalny składnik tkanki łącznej naszego organizmu. Są składnikami budulcowymi ścięgien, więzadeł, chrząstki oraz mazi stawowej. Pomagają w utrzymywaniu ruchomości stawów oraz zachowaniu odpowiedniej struktury.

Wskazania:   suplement diety dla wszystkich którzy:

  • narzekają na problemy ze stawami
  • ciężko pracują fizycznie i potrzebują dodatkowego wsparcia dla ochrony stawów i mięśni
  • regularnie uprawiają sport i prowadzą aktywny tryb życia
  • mimo wieku pragną pozostać aktywne
  • chcą zapobiec występowaniu chorób związanych z wiekiem jak np sztywność stawów

Stosowanie suplementu poleca się również osobom starszym.  

  • Dawkowanie: 1 tabletka 2 razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem.
  • Opakowanie:   60 tabletek