Akupunkter („SUE BAO”)

 Akupunkter  („SUE BAO”)

 

Konstrukcja aparatu stanowi syntezę pradawnej chińskiej metody uzdrawiania – akupunktury – oraz nowoczesnej teorii leczenia za pomocą impulsów elektrycznych i oddziaływania magnetycznego. W komplecie wykorzystano nefrytowe nasadki.

 

Działanie

Nazwę aparat do akupunktury elektronicznej (zielonej terapii ekologicznej) nadano temu przyrządowi z uwagi na jego całkowite bezpieczeństwo, wykluczające ryzyko jakiejkolwiek infekcji (nieinwazyjne).
Leczenie przebiega drogą oddziaływania na biologicznie aktywne punkty organizmu pęczkiem promieni magnetycznych oraz impulsami elektrycznymi.

Efektem takiego oddziaływania jest usunięcie wszelkich odchyleń od normy w polu elektromagnetycznym pacjenta, zwalczanie bólu, poprawa funkcji kanałów energetycznych „cinlo” ( „cinlo” – to termin medycyny chińskiej, oznaczający główne kanały życiowe, którymi cyrkuluje energia, krew i substancje odżywcze. Zapewniają one funkcjonowanie całego ciała człowieka jako jednolitej całości).

Okres klinicznego stosowania aparatu wynosi ponad 10 lat, wskaźnik efektywności – 98,4%. Aparat Sue Bao jest opatentowany, otrzymał „Złotą Nagrodę” na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Pekinie w 1996 roku oraz „Złotą Nagrodę” na I Międzynarodowych Targach im. Einsteina w 1997 roku. Wyróżniono konstrukcję „Sue Bao” za skoncentrowaną siłę magnetyczną, co zapewnia większą efektywność leczenia i powrotu do zdrowia. Jest wysoko ocieniany przez lekarzy i ekspertów nie tylko w Chinach, lecz i poza granicami kraju.

Wskazania

– Bóle w okolicy serca, żołądka, głowy, stawów, kręgosłupa i innych lokalizacji.
– Nadciśnienie.
– Nerwobóle.
– Zawroty głowy.
– Zapalenie i zwyrodnienie stawów.
– Syndrom chronicznego zmęczenia.

Przeciwwskazania


– Niewskazane dla osób z rozrusznikiem serca, przy metalowych protezach, a także co najmniej przez 72 godziny (3 doby) po krwotokach.
– Nie stosuje się w okolicy serca.
– Nie zalecane co najmniej przez 1 godzinę po silnym zmęczeniu, przegłodzeniu lub przejedzeniu.
– Niewskazane w dolnej części brzucha i pleców u kobiet w okresie pierwszych 3 miesięcy ciąży. Przez cały okres ciąży unikać należy oddziaływania na aktywne punkty miednicy i bioder.

Sposób użycia
Oddziaływać na aktywne punkty wymienione w instrukcji oraz w podręcznikach akupunktury. Impuls elektryczny jest obliczony na 2 000 razy, oddziaływanie magnetyczne i mechaniczne – na czas nieograniczony.