Zdrowotna poduszka fotonowa do spania

Fotonowa poduszka do spania TIENS

Uwaga:  aktualnie brak w sprzedaży!

 Ułatwia zasypianie, pomaga przyjąć prawidłowe ułożenie podczas snu, pomaga w chorobach kręgów szyjnych, bezsenności, przy zawrotach głowy, bólach głowy, nadciśnieniu, udarze mózgu. 

To nowoczesne urządzenie jest wykonane metodą biotechnologiczną (ciekłe kryształy spolimeryzowane makromolekuły). W trakcie snu wprowadza mózg w stan alfa. W tej fazie snu im dłużej występują fale alfa tym bardziej odpoczywa mózg. Jest maksymalnie zregenerowany i dotleniony, w tym stanie również maksymalnie regeneruje się ciało. Oprócz tego człowiek przebywający w stanie fal alfa czuje się tak, jakby znajdował się w lesie, przy wodospadzie, słyszał muzykę.

W tym czasie człowiek czuje się spokojny, rozluźniony i następuje zdrowienie organizmu. Wskazana jest szczególnie dla osób o słabym zdrowiu, przy bezsenności,chorobach i bólach głowy, mózgowej arteriosklerozie, w trakcie snu ustawia kręgosłup a tym samym zmniejsza bóle  kręgosłupa.

Człowiek regularnie znajdujący się w stanie fal alfa:
– może poprawić swój stan umysłowy (określone fale bywają też nazywane  „falami talentu”);
– będzie miał spokojny sen;
– będzie mógł osiągnąć zdrowie i urodę;
– zatrzymają się procesy starzenia;
– dzięki regulacji systemu nerwowego mózgu zwiększy się odporność organizmu i jego zdolność  do samodzielnej walki z chorobą.

Biorąc pod uwagę funkcjonalność i konstrukcję poduszki „Tiens”, jest ona poduszką zdrowotną.  Poduszka poprawia również ukrwienie mózgu i serca, usuwa zmęczenie, oczyszcza powietrze wokół ciała oraz przeciwdziała występowaniu niektórych procesów chorobowych.

Nie tylko pomaga w pozbyciu się problemów zdrowotnych z kręgami szyjnymi, ale też umożliwia przyjęcie prawidłowego ułożenia ciała w czasie snu. Po raz pierwszy skonstruowano unikalną poduszkę w efektem zdrowotnym, która zmienia wielowiekową tradycję nieracjonalnego stosowania poduszek. To rewolucja w projektowaniu pościeli.